Kategorie ‘Akce’

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele na obdobu vánoční besídky tzv. „NOVOROČNÍ BESÍDKU“. Po hlavním programu bude pro Vás připraveno malé občerstvení od dětí. Těšíme se na shledání!

Srdečně zveme rodiče předškolních dětí na povídání o vstupu do 1. třídy, o tzv. školní zralosti s psychologem Mgr. at Mgr. Miroslavem Šamalíkem, pedagogy školy a dětské skupiny.

Do konce roku 2022 nás toho ve školičce čeká ještě mnoho. Kromě vystupování budeme vánočně zdobit školičku, péct cukroví, přijde k nám ještě Ježíšek, možná donese dárečky… atd. atd. atd.

Pomůžeme společně i v letošním roce dětem? Odstartovala krásná předvánoční charitativní akce pro děti „KRABICE OD BOT“ Kdo se k nám přidá a poskládá krabici od bot?

Podzimní slavnost už klepe na dveře… a tak zítra v 16:30 se na vás všechny budeme těšit v parku, kde budou připraveny soutěže, tvoření a malování na obličej… Nebude chybět ani lampionový průvod a opékání párků s malým občerstvením na fotbalovém hřišti. Snad nám počasí bude přát, a užijeme si společně páteční podzimní podvečer.

A je tu každoroční podzimní tvoření v teple domova (resp. takový „předskokan“ domácích úkolů, kdy rodiče tvoří společně s dítětem/dětmi). Budeme se těšit na výrobky všech školičkových dětí. Kdyby se chtěli zapojit i ostatní kamarádi, budeme rádi. Už se těšíme, až si chodby a okolí školy a školičky vyzdobíme např. vydlabanými dýněmi, či ozdobenými řepami, lucerničkami, netopýry, duchy atd. Fantazii se meze nekladou. Jen prosíme, nezapomínejte, nejedná se o nějaké veledílo, především jde o Váš společně strávený čas u vyváření…

Po dvou letech se druhou květnovou neděli sešli maminky, tatínci, babičky, dědečkové, tety a strýcové, aby zhlédli program ke Dni matek. Na začátku vystoupily se svým pásmem děti z dětské skupiny Sluníčko a Bublinky. Předvedly nacvičené básničky a písničky a ukázaly publiku, že umí anglicky napočítat do deseti. Na závěr své části zatancovaly na znělku z Večerníčka. Následně se k nim připojily děti ze základní školy.

Moc děkujeme všem dětem za krásné odpoledne.

Odkaz naleznete zde: https://www.voderady.cz/besidka-ke-dni-matek-2/

Jako každý rok, tak i letos máme pro vás připravené „PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁČKŮ NA ŠKOLÁKY“. Srdečně zveme všechny (ne jen rodiče předškoláčků)! Slavnostní pasování se uskuteční 13. června 2022 v 10 hodin za budovou dětské skupiny/ZŠ (u Bublinek), Těšíme se na vás!

Srdečně zveme všechny – nejen maminky a babičky :-)