Kategorie ‘Akce’

Jak je již u nás v dětské skupině zvykem, tak i letošní rok se připojíme k PONOŽKOVÉMU DNU. Tím, že si na první jarní den nasadíte na každou nohu jinou ponožku, vyjádříte podporu osobám s Downovým syndromem. Jedná se o celoživotní zdravotní postižení související se ztrojením 21. chromozomu, přičemž chromozomy připomínají svým tvarem ponožky = proto ponožkový den. Už se těšíme jaké ponožkové kombinace budeme mít ve školičce.

Aktualizovaný plán akcí dětské skupiny do konce školního roku.

Plán 24


Srdečně zveme všechny na interaktivní muzikoterapeutické dopoledne u nás v DS.

Srdečně zveme všechny obyvatele Voděrad a okolí, příbuzné a známé, na jarní výlet do stověžaté matičky Prahy. Čeká nás prohlídka s průvodcem Valdštejnského paláce (Senátu), Valdštejnské zahrady a dle dohody dalších míst hlavního města.
Akce se koná pod záštitou Dětské skupiny Voděrady a paní senátorky Vítkové.
Nejedná se o celodenní výlet dětí z DS. Se sluníčkovými a bublinkovými dětmi pojedeme na soukromý výlet v červnu. V tento den bude DS plně v provozu.
Stačí se jen závazně přihlásit do 24. 2. 2024 v DS nebo na tel. čísle: 604 271 899 (Mgr. Radka Horáková – Odehnalová). A poté si 7. května sbalit kromě svačiny hlavně dobrou náladu.
Těšíme se s Vámi na krásný jarní výlet!

Praha 24


Srdečně zveme všechny malé i velké, mladší i starší na VÁNOČNÍ BESÍDKU DĚTÍ ze Sluníček a Bublinek dne 7. prosince 2023 od 16:30 do kulturního domu. Čekají vás básničky, koledy i vánoční divadelní hra. Těšíme se na společné předvánoční setkání!

8. ledna navštíví Dětskou skupinu Voděrady známý moderátor pan Slávek Boura se svým programem LOGO HRÁTKY Slávka Boury. Čeká nás interaktivní, zábavný, motivační program zaměřený na logopedické hrátky – mrštnost našich jazýčků, gymnastiku mluvidel a pohybové aktivity. Nejedná se o hodinu klinické logopedie, ale o veselou formu aktivní komunikace se správnou motorikou mluvidel a dýchání.

Srdečně vás zveme na podzimní slavnost „Loučení s letním časem“ už tento pátek.  Od 16 hodin budou na vás v parku čekat soutěže, tvořivé dílničky, malování na obličej, fotokoutek a občerstvení, které děti z DS a ZŠ tento týden intenzivně připravují. V 17:30 zapneme světýlka a projdeme se s průvodem na fotbalové hřiště, kde si budete moci opéct párky, budou tam přichystány teplé nápoje pro zahřátí těla a duše (čaj a svařák). Pro zpestření večera bude pro děti a rodiče připravena „halloweenská stezka“. K této stezce je zapotřebí baterka z důvodu vyluštění tajenky, a splnění 15 úkolů, při kterých zažijete určitě spoustu zábavy (v kombinaci s baterkou). Odměny nebudou chybět. Na podzimní slavnost si tedy kromě dobré nálady nezapomeňte s sebou přibalit párky, kdo bude chtít tak vlastní kelímek či hrneček na nápoje (abychom šetřili naše lesy a přírodu) a baterku na stezku. Přijďte se s námi pobavit, zasmát se a třeba se trochu i bát. Těšíme se na vás!

Srdečně zveme malé i velké na interaktivní emočně zaměřenou muzikoterapii.