Kategorie ‘Akce’

Po dvou letech se druhou květnovou neděli sešli maminky, tatínci, babičky, dědečkové, tety a strýcové, aby zhlédli program ke Dni matek. Na začátku vystoupily se svým pásmem děti z dětské skupiny Sluníčko a Bublinky. Předvedly nacvičené básničky a písničky a ukázaly publiku, že umí anglicky napočítat do deseti. Na závěr své části zatancovaly na znělku z Večerníčka. Následně se k nim připojily děti ze základní školy.

Moc děkujeme všem dětem za krásné odpoledne.

Odkaz naleznete zde: https://www.voderady.cz/besidka-ke-dni-matek-2/

Jako každý rok, tak i letos máme pro vás připravené „PASOVÁNÍ PŘEDŠKOLÁČKŮ NA ŠKOLÁKY“. Srdečně zveme všechny (ne jen rodiče předškoláčků)! Slavnostní pasování se uskuteční 13. června 2022 v 10 hodin za budovou dětské skupiny/ZŠ (u Bublinek), Těšíme se na vás!

Srdečně zveme všechny – nejen maminky a babičky :-)

Dětská skupina Voděrady srdečně zve rodiče a děti na zápis pro školní rok 2022/2023 ve čtvrtek 7. dubna 2022 od 16 do 17 hodin. Dokumenty naleznete na stránkách www.dsvoderady.cz nebo přímo na místě zápisu v herně Sluníček.

Těšíme se na Vás!

Zápis 22


Srdečně zveme malé i velké na představení divadla Kejkle s názvem „DOPRAVNÍ HRÁTKY“ v pátek 8. dubna 2022 v 8:45. Přijďte si s námi užít zábavné a soutěžní dopoledne.

Snad už nás čekají jen lepší a lepší časy a my si všichni společně budeme moci užívat kulturní a zábavné akce v naší školičce. Níže přikládám předběžný plán akcí, na kterých Vás také rádi přivítáme.

Už teď také víme, že 8. dubna přivítáme divadlo Kejkle s Dopravními hrátkami, 10. května přijedou africké bubny, a 1. června si užijeme celodenní výlet do okolí Uherského Hradiště.

Děti z dětské skupiny společně se žáky základní školy Voděrady si pro Vás připravili vánoční pozdrav.

watch[1]

Co nás ještě čeká do konce roku 2021? Níže uvedené akce, a mnohem více zážitků ve školičce.  Např. zítra budeme vyhlížet svatého Martina, nadílka od Mikuláše a čertů, dárečky od Ježíška atd.

Vážení přátelé a vůbec všichni, kteří chcete pomáhat. Jako v minulých letech, tak i letos jsme se zapojili od charitativní sbírky „KRABICE OD BOT“. Do 2. prosince k nám můžete nosit naplněné, zabalené a popsané krabice pro děti od narození do 18 let. Pohlaví a věk bude upřesněn v průběhu příštího týdne. Stačí krabici naplnit, zabalit do vánočního papíru a označit štítkem, pro koho je krabice určena. DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLEČNĚ S NÁMI!