Kategorie ‘Akce’

Srdečně vás zveme na podzimní slavnost „Loučení s letním časem“ už tento pátek.  Od 16 hodin budou na vás v parku čekat soutěže, tvořivé dílničky, malování na obličej, fotokoutek a občerstvení, které děti z DS a ZŠ tento týden intenzivně připravují. V 17:30 zapneme světýlka a projdeme se s průvodem na fotbalové hřiště, kde si budete moci opéct párky, budou tam přichystány teplé nápoje pro zahřátí těla a duše (čaj a svařák). Pro zpestření večera bude pro děti a rodiče připravena „halloweenská stezka“. K této stezce je zapotřebí baterka z důvodu vyluštění tajenky, a splnění 15 úkolů, při kterých zažijete určitě spoustu zábavy (v kombinaci s baterkou). Odměny nebudou chybět. Na podzimní slavnost si tedy kromě dobré nálady nezapomeňte s sebou přibalit párky, kdo bude chtít tak vlastní kelímek či hrneček na nápoje (abychom šetřili naše lesy a přírodu) a baterku na stezku. Přijďte se s námi pobavit, zasmát se a třeba se trochu i bát. Těšíme se na vás!

Srdečně zveme malé i velké na interaktivní emočně zaměřenou muzikoterapii.

Pomůžete nám vyzdobit školičku a její okolí podzimními přírodninami?

Tyto akce, aktivity a dobrodružství nás čeká v následujícím pololetí… a mnohem více…

Srdečně zveme (nejen) všechny maminky.

Těšíme se na setkání se všemi!

Podpoříte s námi Mezinárodní den Downova syndromu? Stačí jen malé gesto, a to že si vezmete na každou nohu jinou ponožku. Downův syndrom je zdravotní postižení, které vzniká ztrojením 21. chromozomu (ty mají tvar ponožek – proto „ponožkový den“).

Níže uvedené a mnoho dalších akcí a aktivit nás čekají i ve 2. pololetí školního roku 2022/202.

Srdečně Vás zveme na interaktivní vystoupení!

Srdečně zveme všechny rodiče a přátele na obdobu vánoční besídky tzv. „NOVOROČNÍ BESÍDKU“. Po hlavním programu bude pro Vás připraveno malé občerstvení od dětí. Těšíme se na shledání!