Kategorie ‘Aktuality’

Srdečně zveme všechny  maminky, babičky, tatínky a dědečky. Ale také ty, kteří mají různé zdravotní zažívací potíže na besedu s paní Ing. Alenou Mokrou. V úterý 11. února 2020 v 16:30 do herny dětské skupiny na 4. relaxační podvečer na téma: Povánoční zdravé vaření. Těšit se můžete na pěkné povídání a malé občerstvení. Pro děti je zajištěno hlídání. Těšíme se na vás!

Ing. Alena Mokrá působí od roku 2009 jako autorka, lektorka a poradkyně zdravého vaření a změn životního stylu.

Srdečně zveme všechny na vánoční besídku sluníčkových a bublinkových dětí:-)

Srdečně zveme všechny malé i velké na sváteční vypouštění balonků s přáním k Ježíškovi a vánoční besídku sluníčkový a bublinkových dětí.

Vážení všichni, kteří chcete pomáhat💕

Jako v minulém roce, tak i letos jsme se zapojili od charitativní sbírky „KRABICE od bot“🎁📦 Do 4. prosince 2019 k nám můžete nosit naplněné, zabalené a popsané krabice pro děti od narození do 18 let🎁 Pohlaví a věk není určen, tak můžete sestavit krabici pro kohokoli. Jen ji zabalit do vánočního papíru a označit štítkem, pro koho je krabice určená👼🚶‍♀️🚶‍♂️DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLEČNĚ S NÁMI!🥰💕🎁

Srdečně zveme všechny rodiče předškoláčků i ostatních školkáčků, ale i školáků na besedu týkající se znaků školní zralosti u dětí, kterou povede dětský psycholog pan Šamalík. Po besedě bude následovat diskuse, případně i individuální konzultace. Těšíme se na vás!

Zveme Vás na „Loučení s letním časem“ v pátek 25. října 2019 v 16 hodin v Areálu Pod Lesem.

Budeme soutěžit, vyrábět, opékat párky a tancovat se skupinou Trní. Kolem 19:30 zakončí celou akci lampionový průvod. Srdečně se na Vás těšíme :-)

Zveme všechny malé i velké na interaktivní divadelní představení brněnského divadla KUFR :-)

 

Srdečně zveme všechny na tradiční DRAKIÁDU :-)