Po vystoupení u vánočního stromu v parku nás čekal čertovský týden…

První prosincový týden jsme si povídali o Mikuláši, andílcích a čertech. Dopoledne jsme soutěžili v čertovských tancích, šklebech, hudrování a vybírání blech – dokonce jsme dostali i čertovské vysvědčení… To jsme netušili, že je tím vším přivoláváme. Ráno jsme přišli do školičky, uprostřed herny seděl obrovský čert (sice u sebe měl balíčky dobrot, které střežil), ale také nám nechal na okně uhlí, řepu, brambory a dřevo… Z toho jsme vytušili, že nás bude celý rok hlídat, zda jsme hodní či naopak.

Předvánoční čas bývá plný dobrých skutků a překvapení… Rádi bychom poděkovali vám všem, kteří jste k nám do dětské skupiny donesli dárečky, a tím se s námi zapojili do charitativní sbírky tzv. „KRABICE OD BOT“. V pátek jsme odevzdali na sběrné místo do Černé Hory bezmála 20 dárečků pro sociálně-znevýhodněné děti. DĚKUJEME, ŽE POMÁHÁTE SPOLEČNĚ S NÁMI!

STROMEČEK PŘÁNÍ byl přichystán pro Vaše přáníčka. U vstupu do budovy školy a dětské skupiny jste mohli nalézt krabičku s kouličkami (taktéž tužkou a vlnou), na ně si napsat svoje tajná přání a zavěsit na stromeček. Poté už jen doufat, že se Vám vánoční přání splní…

Přejeme krásné a požehnané vánoční svátky s vločkami štěstí, zabalené kouzlem lásky,
přikryté peřinou splněných snů a plamínky pohody v očích….
Do nového roku mnoho zdraví, elánu, nadšení a spoustu snů
přejeme všichni z Dětské skupiny Voděrady

 

Komentáře jsou zavřeny